HİZMETLERİMİZ

 
Zorunlu Trafik Sigortası 

Zorunlu trafik sigortası, aracınızın üçüncü şahıslara ve üçüncü şahısların mallarına vereceği zararlara karşı sorumluluklarınızı güvence altına alır.Timurlar Sigorta Eskişehir Şubesi olarak 28 firma arasından en ucuz trafik sigortası teklifini size sunarak araç sigortasını yaptırmanızı sağlıyoruz. En ucuz trafik sigortası ne kadar diye araştırmak için bizleri aramanız yeterli. En uygun teklif ve taksitle trafik sigortası yaptırmak için doğru adrestesiniz. 

2018 yılı için teminatlar aşağıdaki gibidir; 

  • TRAFİK SİGORTASI ARAÇ BAŞINA MADDİ 36.000,00
  • KAZA BAŞINA MADDİ 72.000,00
  • ÖLÜM-S.SAKATLIK ŞAHIS BAŞINA 360.000,00
  • ÖLÜM-S.SAKATLIK KAZA BAŞINA 1.800.000,00
  • SAĞLIK GİDERLERİ ŞAHIS BAŞINA 360.000,00
  • SAĞLIK GİDERLERİ KAZA BAŞINA 1.800.000,00

Kasko Sigortası

Kasko sigortası aracınızın çarpışma, çarpma, doğal afetler, terör, yanma, çalınma vb. 3. Kişilerin aracınıza vereceği zararları karşıladığı gibi, riskler başınıza geldiğinde asistans hizmetleri ile yolda kalma, lastik patlaması veya ikame araç için sizlerin ihtiyaçlarını karşılar.Timurlar Sigorta Eskişehir Şubesi olarak sizlere 28 farklı sigorta şirketinden en uygun kasko sigortası teklifi sunarak en ucuz kasko sigortasını bulmanızda yardımcı oluyoruz.

 
Kaskonuzu yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlar;
Kasko yaptırırken öncelikle dikkat etmeniz gereken husus kaza durumunda özel/yetkili servis seçeneği olup olmadığıdır.Yetkili servis seçeneği seçilmeyen kasko sigortalarında ancak özel servislerden hizmet alabileceğinizi unutmayınız! Ayrıca orijinal veya muadil parça kullanımına dikkat edilmelidir.Bir diğer önemli husus 3. Şahıs mali mesuliyet teminatının belirlenmesinde birçok uygulamada limitlerin çok az tutulduğu veya manevi tazminat taleplerine karşı koruma sağlanmadığı görülmektedir.Acente olarak minimum olarak 50bin TL mali mesuliyet teminatı olmadan poliçe yaptırmamanızdır.Mali mesuliyet teminatı karşı araçta meydana gelecek hasarlarda veya manevi tazminat taleplerinde sizleri trafik sigortasının karşılamadığı durumlar için koruma altına alır.Trafik sigortası 2018 yılı için karşı araca vereceğiniz zararlarda 36bin TL üzerinde bir ödeme yapmaz cebinizden ödemek zorunda kalırsınız.En uygun ve kapsamlı kasko sigortası yaptırmak için bizi aramanız yeterli!Siz çayınızı içerken aracınızı nasıl güvence altına alacağımızı konuşmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

Sağlık Sigortaları 

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI 
Özel hastanelerde yaralanabileceğiniz, ayakta ve yatarak tedavilerinizde ücret ödemeden tedavinizi gerçekleştirebileceğiniz sigorta poliçesidir.Ayrıca özel sağlık sigortası yaptırarak anlaşmalı eczanelerde ilaç alımı yapabilir, yüksek tutarlı faturalar için risk almamış olursunuz.En uygun özel sağlık sigortası teklifi için bizleri aramanız yeterli!Karşılaştırmalı sigorta teklifleri ile size en ucuza gelecek sigorta poliçesini hazırlamamız için bizi arayınız. 

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
Anlaşmalı özel hastanelerde faydalanabileceğiniz sosyal güvencenize ek olarak yapılan sağlık sigortası türüdür.Yıllık 280 TL’den başlayan fiyatlarla tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS) yaptırabilir anlaşmalı hastanelerde ücret ödemeden ameliyatınızı yaptırabilir veya 15 TL katılım ücreti ödeyerek muayene olabilir, tetkiklerinizi ücretsiz yaptırabilirsiniz.Karşılaştırmalı en ucuz fiyatlarla tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi almak için bizi aramanız yeterli!

 
Sorumluluk Sigortaları

Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası İşveren Mali Sorumluluk Sigortası Mali Müşavirler Mesleki Sorumluluk Sigortası Mimarlar ve Mühendisler Mesleki Sorumluluk Sigortası Ürün Mali Sorumluluk Sigortası Sizler işinizi yaparken çevrenizdekilere verebileceğiniz doğrudan veya dolaylı zararlar için tarafınıza açılacak tazminat taleplerine karşı sizleri koruma altına alıyoruz.Aksiliklere, kazalara vb. durumlara karşı emeğinizi, işyerinizi, birikimlerinizi korumanız için mali sorumluluk sigortası yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.Detaylı bilgi verebilmemiz için bizi aramanız yeterli.

Bireysel Emeklilik

Emeklilik döneminde azalan gelirlerinizle standartlarınızı korumanız çok zor.Bireysel emeklilik sisteminine dahil olarak aktif çalıştığınız dönemde birikim yapmaya başlayabilir, devletin sağladığı %25 devlet katkısı ve fon getirisi ile birikimlerinizin değer kazanarak çoğalmasını sağlayabilirsiniz.%25 devlet katkısı ve fon getirisi avantajlarından faydalanmak için bizleri aramanız yeterli.Alanında uzman personelimizle geleceğinizi en güzel şekilde yapılandırmak için aramanızı bekliyoruz.

 
Seyahat Sağlık Sigortaları
Yurt içi veya yurt dışı seyahatlerinizde güvenceniz Timurlar Sigortadan! Seyahatiniz süresince başınıza gelebilecek bagaj kaybolması, ani rahatsızlıklar, vefat, kaza vb. durumlarla ilgili olarak kendinizi güvence altına alabileceğiniz sigorta poliçesidir. Yurt dışı seyahatlerinizde vize seyahat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır. Yurt dışında eğitim gören Erasmus öğrencileri için eğitim ve staj şartlarını kapsayan sigorta ürünümüz için bizi arayınız.

Yabancı Sağlık Sigortası (Health Insuarence for Foreigners)

Oturum izni alınabilmesi için gerekli olan yabancı sağlık sigortası poliçenizi en uygun rakamlarla yaptırmak için bizleri aramanız yeterlidir. 28 firma arasından en uygun yabancı sağlık sigortası teklifini sunarak Göç İdaresinden sorunsuz oturum izni almanız için gerekli poliçe en uygun fiyatlarla Timurlar Sigorta Eskişehir Şubesinde.

İş Yeri Sigortası

Yılların emeği, göznurunuz işletmenizi yangın, hırsızlık, sel vb. doğal afetlerden, kötü niyetli hareketlerden koruyamayabilirsiniz fakat bu kötü süprizler karşısında çaresiz değilsiniz!İşyeri sigortası yaptırarak engel olamayacağınız birçok durum için sonuçlarına maddi olarak katlanmak zorunda kalmazsınız.Sigortacınız olarak sizlerin ekmek teknesini devam ettirebilmeniz için gerekli teminatı sağlayabiliriz.Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli.

Kefaret Sigortaları

Kefalet sigorta sözleşmesi ile sigortacı, borçlunun poliçede tanımlanan borç yükümlülüğünü yerine getirememesi riskine karşı, bu genel şartlarda ve poliçe özel şartlarında belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde, borçluya kefil olarak poliçede belirtilen lehdara teminat sağlar. Sigortacı bu sigorta sözleşmesi çerçevesinde üstlendiği yükümlülük uyarınca ilgili lehdar veya lehdarlara ödeme yapar. 
Sigortacı, lehdara karşı borçluya doğrudan kefalet yoluyla kendisi kefil olabileceği gibi, dolaylı kefalet yoluyla banka, kredi garanti kuruluşları veya diğer finans kuruluşlarının borçlunun yükümlülüğü için lehdara karşı kefil olmalarına bağlı olarak teminat sağlayabilir.
Bu sigorta anlamında “kefalet”, borçlunun borçlarına kefil olunmasını veya bu borçlarla ilgili sair taahhütler altına girilmesini ifade eder.Özellikle kamu kurumlarına ihaleye teklif verebilmek için gerekli olan teminat mektubu yerine sigorta firmamızın size sağladığı kefalet sigortası ile teminat mektubu için ayrılan kredi limitinizi kullanmadan ihaleye katılım sağlayabilirsiniz.

Nakliyat Sigortaları
Deniz, hava, kara ve demir yoluyla bir yerden diğer bir yere taşınan her türlü yükün, taşınmaları sırasında gerçekleşebilecek risklerden kaynaklanan hasarlara karşı teminat sağlamaktadır.
Emtia nakliyat sigortasında, sigortalının kasti hareketlerinden meydana gelen zararlar, olağan akma, fire, aşınma veya yıpranmadan kaynaklanan hasarlar, malların kendi kusuru veya ambalaj yetersizliğinden kaynaklanan hasarlar karşılanmamaktadır.
Savaş, grev, kargaşalık ve halk hareketleri gibi rizikolar ayrıca sigorta edilebilmektedir. Emtia nakliyat sigortası sefer esası ile yapılmakta, sürekli sevkiyat yaptıran sigortalılar için nakliyat sigortalarında abonman poliçeleri yapılmakta ve her seferin bildirilmesi, geç bildirim, unutulma gibi olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır.
Emtia nakliyat sigortasında sigortalı, tedbirli davranmak ve naklettirdiği malların korunması için kendine düşen önlemleri almakla yükümlüdür. Ayrıca, taşınacak mallarla ilgili olarak sigortacıya verilecek bilgilerin taşıma belgelerindeki bilgilerden farklı olmaması gerekir.